Перший трейлер Cyberpunk 2077

Трохи пізніше ніж очікувалося, проте CD Projekt RED все ж опублікували перший трейлер своєї нової гри - Cyberpunk 2077. Гра заснована на однойменному (лише зі зміною дати) класичному рольовому сеттинге - Киберпанк 2020 року, створеному Майком Пондсмітом, який так само бере безпосередню участь в розробці гри.

Відео виключно тізерного і по ньому складно зробити який-небудь висновок про майбутній геймплее, тим більше, що гра імовірно вийде тільки в 2014/2015 році. Будемо сподіватися, що CDPR буде регулярно розповідати про те, як йде процес перенесення традиційно pen & paper гри у віртуальний світ.

Тизер зображує те, як Психо-ськвад може отримувати нового члена команди.
Психо-ськвад спеціалізується на боротьбі з так званими “психами” (psychos) – особистостями, які зловживають використанням імплантів і субстанцій підвищують здібності тіла або іншим способом змінюють людське тіло.
У якийсь момент настає момент передозування так що їх тіла починають боротися проти біологічних частин і всього органічного що оточує їх. По суті, вони починають вбивати людей, яких вони називають “мішками з м’ясом”.
Коли “псих” виходить на бійню, трапляються дивні речі. Іноді психа може зупинити звичайна поліція, але це буває не завжди.
Коли все виходить з під контролю, вони викликають MAX-TAC (Maximum Force Tactical Division), так само відомий як Психо-ськвад.

Нагадаю, що крім Cyberpunk 2077 студія працює і над іншим тайтлов, анонс якого відбудеться 5-го лютого.