У розробників Cyberpunk 2077 не буде нових проектів на старті слідуючого покоління консолей

Під час зустрічі з інвесторами керівництво CD Projekt розповіло, що компанія не планує випускати щось нове на старті продажів PS5 і Project Scarlett. Студія готова до релізу нових консолей від Sony і Microsoft, але не хоче поспішати.

При цьому в компанії наголосили, що вони пильно стежать за інформацією стосовно випуску ігрових приставок та не виключають можливість того, що пізніше представлять розробки для нового покоління консолей. 

Разом з тим представники керівництва наголошують, що ще не визначилися з тим, що це будуть за проекти і коли їх слід очікувати. Але одне відомо напевно — к релізу приставок не варто чекати нових ігор.

CDPR також зазначила, що підготувалася до серйозного технологічного стрибка, що прийде з новим поколінням пристроїв. Компанія вже випускає одні з найкрасивіших ігор на ПК, тому поява PS5 і Project Scarlett для неї нічого не змінить.

Нагадаємо, що наступної весни всіх шанувальників чекає реліз гри Cyberpunk 2077. Рольовий екшен вийде 16 квітня 2020 року на ПК, PS4 і Xbox One. Можливо, пізніше розробники випустять версії й для нового покоління приставок.