Творець Cyberpunk розстріляє куленепробивний рюкзак заради експерименту

Вас ніколи не бентежило, що рюкзаки і сумки в відеоіграх мало того, що вміщають речі будь-якого розміру, але і абсолютно не пошкоджуються, незважаючи на всі перипетії та труднощі. Cyberpunk 2077 не стане винятком і отримає власний куленепробивний рюкзак, де ми зможемо зберігати зброю, шмотки і інший Лут. Тепер же творець всесвіту Cyberpunk Майк Поднсміт повідомив, що має намір провести випробування реального “куленепробивного” рюкзака.
Як пише PC Gamer в новому номері журналу, Майк Пондсміт розповів, що всесвіт Cyberpunk включає непробивну матерію та екіпіровку. Нещодавно він купив куленепробивний рюкзак, щоб спробувати всадити в нього кілька куль і перевірити надійність.
Так, у мене є куленепробивний рюкзак. Я дістав його, тому що ми обговорювали куленепробивні матерію та екіпіровку в Cyberpunk. Я все думав про його вазі, про те, як він вписується в середу, чи помітять його люди. Коли я повернуся додому, то поїду з рюкзаком на стрільбищі і випущу серію 9-мм куль в нього.
Чи справді він непробивний? Ми бачили цифри, тепер прийшов час переконатися самим.
TGS 2019: Дизайнер рівнів Cyberpunk 2077 про неможливість вибрати стать Ві
Цього літа стало відомо, що гравці Cyberpunk 2077 не зміг …
далі
Можливо, Майку просто дуже хочеться постріляти по рюкзаку? Тому що в мережі має бути більш ніж достатньо роликів, які демонструють міцність куленепробивних речей.