Новини S.T.A.L.K.E.R. 2, Величезна карта Cyberpunk 2077, Halo: Reach винесла топ Steam: Дайджест # 425

Вітаю! Сподіваємося, ви насолоджуєтеся початком зими також, як і ми – катаєтеся на ковзанах, утрамбовують гірськолижні траси, готуєтеся потихеньку до свят. Якщо так, то ми пропонуємо насолодитися і новим випуском офіційного щотижневого дайджесту від PlayGround.ru – як зазвичай, вибрали саме обговорюване, цікаве і без зайвих подробиць. Приступимо, мабуть.

З гри Assassin’s Creed: Origins були повністю вирізані захисту Denuvo і vmprotect. Основна ідея полягає в тому, щоб перевірити, чи впливає Denuvo на завантаження процесора і загальну продуктивність гри. І, як не дивно, відмічено швидке час завантаження. Це підтверджує портал Dsogaming, який опублікував порівняння продуктивності двох версій Assassin’s Creed Origins
Black Mesa цілком доступна від початку і до кінця в варіанті «публічної бети». Також розробники змінили дуже багато всього: додана навіть нова модель Ніхіланта.
Студія The Astronauts поділилася новим геймплеєм шутера Witchfire. B новій збірці розробники тестують ряд нових для Witchfire механік, таких як магію, допоміжна зброя і оновлений інтерфейс.
Нарешті таки в сервісі Steam відбувся реліз Red Dead Redemption 2. PC-версія Red Dead Redemption 2 може похвалитися високою роздільною здатністю (4К і вище), збільшеною частотою кадрів, підтримкою HDR, збільшеною дальністю промальовування, поліпшеними тінями і освітленням, реалістичними слідами на снігу , поліпшеними текстурами трави і хутра тварин, а також новим контентом для сюжетного режиму.
Схоже, що Shenmue 3 стартувала не дуже добре. Гра продала менше 18 000 копій в Японії і отримала четверте місце в консольних чартах.
Редактори Metacritic видалили кілька тисяч негативних відгуків на Death Stranding. Кілька днів тому у гри було приблизно 18 000 відгуків, тепер їх тільки 11 879. У результаті рейтинг гри виріс з 5.1 до 7.4 з 10 балів.
На форумі Reddit PR-менеджер GSC Game World Захар Бончаров анонсував швидкий приємний сюрприз, безпосередньо пов’язаний з S.T.A.L.K.E.R. 2. Також на українській виставці Games Gathering Kiev 2019, яка пройшла в Києві, відвідувачі виявили стенд S.T.A.L.K.E.R. 2 від студії GSC Game World.
Проаналізовано карта Cyberpunk 2077: в Артбук The World of Cyberpunk 2077 показано, як буде виглядати карта світу проекту. На зображенні видно не всі, але помітно, що простору буде менше, ніж в The Witcher 3: Wild Hunt. Втім, після ознайомлення з картою і її зіставлення з показаним геймплеєм, гравці з’ясували, що світ в Cyberpunk 2077 все ж буде досить великим.
У сервісі Steam відбувся реліз ПК-версії Halo: Reach. Гравці були в захваті від новинки. В Steam гра має «дуже позитивні» відгуки. У збірника Halo: The Master Chief Collection теж «дуже позитивні» відгуки.
Збірка ігор Halo: Master Chief Collection показує впевнений старт. Через 2 тижні після відкриття попереднього замовлення і всього 1 день після релізу повну збірку і Halo: Reach продалися загальним тиражем в 2 000 000 копій за даними сервісу SteamSpy.
Зненацька виникла Ubisoft: хлопці нагадали про те, що гра Avatar не була скасована і знаходиться в стадії розробки. Минуло два роки з моменту анонса нової гри Avatar.

На цій чудовій новини ми закруглюється і починаємо збір свіжих новин, щоб поділитися найважливішим і цікавим зі світу ігор в кінці наступного тижня.