Кіберпанк головного мозку: 10 ігор, які з’являться в найближчому майбутньому

Після релізу чудової The Witcher 3: Wild Hunt польські розробники з CD Projekt RED стали рок-зірками ігрової індустрії. Саме тоді багато хто пригадав, що в далекого 2012 року автори анонсували Cyberpunk 2077 – найбільш очікуваний інтерактивний проект в наші дні. Користувачі почали жадібно вбирати будь-які чутки щодо розробки твори. Така увага до Cyberpunk 2077 з боку мільйонів геймерів призвело до популяризації жанру кіберпанк в різних галузях мистецтва і особливо ігрової індустрії. Це підтверджує сьогоднішня добірка з майбутніми проектами, на які обов’язково варто звернути увагу.

  1. Cyberpunk 2077

Почнемо з головної гри в матеріалі. Творіння CD Projekt RED відзначиться небувалою масштабністю, варіативним сюжетом, кількома шляхами прокачування, живими світом і так далі. Перераховувати гідності Cyberpunk 2077 можна дуже довго – на це не вистачить і цілого матеріалу. Польські розробники втілюють проект неймовірних масштабів, який має всі шанси стати культурним феноменом.

Гру найпростіше описати, як Dishonored з елементами паркуру і миттєвими вбивствами. Проект створює польська студія One More Level, яка має намір продемонструвати похмуре майбутнє. Користувачі стануть досліджувати «Сходження» – останнє місто на Землі. Тут процвітає класова сегрегація і злочинність. Люди, які бажають все змінити, входять в кіберпростір, де їм треба знати правду про себе і боротися з режимом.

Gamedec.Твір розробляється колективом Anshar по книзі «Кордон реальності» Марціна Пшібелека. За сюжетом користувачам доведеться перевтілитися в детектива, який розслідує злочини у віртуальному середовищі. У Gamedec доведеться зануритися в іншу гру, де лиходії торгують людьми і використовують дитячу працю. Проект відрізняється відпрацьованими завданнями, детективними елементами і изометрическим видом.

Lonn. Мисливці за головами – популярна професія в світі кіберпанку. Одним з них належить стати гравцям в проекті Lonn від австралійської студії SixSense Studios. У своєму творінні розробники роблять ставку на головоломки і видовищні битви з кібернетичними істотами. Основою оповіді стане розслідування з пошуками правди, як і в Ghostrunner. Серед інших особливостей Lonn варто відзначити крадіжку предметів, крафт і вид від першої особи.

Conglomerate 451

Ця RPG з похмурою стилістикою пропонує поринути в корпоративні інтриги і зіткнутися з різноманітними персонажами в світі, де майже не залишилося надії. Гра вже вийшла в ранньому доступі Steam і поступово обростає контентом. У Conglomerate 451 реалізовано багато цікавих завдань, проте любителям кіберпанку рекомендується почекати, поки розробники з The Runeheads повністю дороблять сюжет і оголосять про повноцінний релізі твори.

CloudPunk

А ось і бюджетний Death Stranding в світі кіберпанку і це тільки частково сарказм. Головна героїня CloudPunk Ранія працює кур’єром в мегаполісі Ніваліс. Користувачам належить досліджувати це місто і доставляти посилки. Різноманітність в процес вносять польоти на транспорті, хоча деякі частини поселення доведеться долати пішки. Звучить цікаво, але поки невідомо, чи зможе подібна концепція надовго утримати користувачів перед екранами моніторів.

LOW-FI

Схоже, в іграх жанру кіберпанк неможливо обійтися без розслідувань. У LOW-FI користувачам теж належить стати детективом, точніше приватним сищиком, який приймає будь-які замовлення заради заробітку. При виконанні завдань головний герой зіткнеться з самими мерзенними проявами світу далекого майбутнього. Окремо потрібно відзначити, що LOW-FI призначена для шоломів віртуальної реальності, тому можна розраховувати на глибоке занурення.

N1NE: Splintered Mind

Вгадайте, яка професія у головного героя N1NE: Splintered Mind? Правильно, детектив! Протагоніст розслідує серію дивних вбивств, які сталися в великому мегаполісі. Всі події розгортаються в 2099 році, тому користувачі побачать справжній кіберпанк з протезами, корпораціями, похмурими антуражу з вкрапленнями неону і так далі.

Death Trash

Команда Crafting Legends створює изометрическую RPG в сеттинге постапокаліпсіс з елементами кіберпанку. Від останнього тут екіпірування, стилістика персонажів, навички і антураж окремих міст. В процесі проходження користувачі дізнаються більше про світ Death Trash і сталася катастрофи, а ще зіткнуться з різноманітними жахливими істотами.

Shadowplay: Metropolis Foe

У Shadowplay: Metropolis Foe поєднуються одразу три жанру – стратегія, RPG і карткова гра. Розповідь у проекті зосереджено на групі повстанців, які виступили проти чинного режиму. Це натякає на характер завдань, які доведеться виконувати під час проходження. В якості особливостей Shadowplay студія Crossingstar відзначає 10 персонажів на вибір, опрацьовані візуальні ефекти і різні типи місій.