Кіберпанк гра 2077 стане останньою великою грою цього покоління

Глава краківського офісу CD Projekt Red Джон Мамайс вважає, що Кіберпанк гра 2077 стане чимось на зразок еталону для поточного покоління відеоігор. Про це він розповів під час PAX Australia.

Ми продовжуємо використовувати технології по максимуму і розширювати кордони, того, як виглядають відеоігри. Це одна з найбільш захоплюючих речей в роботі на CD Projekt Red. Я думаю, що Cyberpunk 2077 буде показовим прикладом з точки зору технологій. Тим більше, що час цього покоління консолей добігає кінця. Я думаю, що наша гра буде останнім великим тайтлов з приголомшливою картинкою цього покоління.

Также он рассказал, что CD Project Red столкнулась с некоторыми проблемами во время разработки игры:

Нам було дуже непросто створити дійсно реалістичну натовп в грі. Це технічно складний процес. Ми все ще працюємо над цим.
Минулого разу, коли я розмовляв з технічним директором, він говорив, що в нинішньому вигляді ця технологія – справжнє досягнення для нас. В Cyberpunk 2077 в натовпі всі персонажі унікальні і мають свої задані координати. Це поєднання ІІ, технологій і арт-дизайну. Я навіть не знаю, як пояснити, як це працює, але я можу сказати, що домогтися цього було страшенно важко, і що ми все ще працюємо над цим.

Cyberpunk 2077 вийде 16 квітня на PC, PS4 і Xbox One.

Офіційний трейлер Трасування у майнкрафт и Кіберпанк